Zdrady, rozwody i walka o alimenty w Rzgowie

Zdrady, rozwody i walka o alimenty w Rzgowie

Jeśli ktoś zapytałby nas o miejsce, w którym świadczyliśmy najwięcej usług detektywistycznych to z pewnością wskazalibyśmy Centrum Handlowe PTAK w Rzgowie. W miejscu tym Biuro Detektywistyczne TRAP prowadziło już dziesiątki spraw gospodarczych, doradczych oraz rodzinnych. W przypadku tych ostatnich najczęściej przytrafiały się zdrady, rozwody, walka o opiekę nad dziećmi oraz o alimenty. W tej części bloga opiszemy właśnie zmagania detektywów mające na celu zdobycie dowodów świadczących na korzyść klientki, która walczyła ze swoim byłym mężem o alimenty dla dzieci.

Jak to bardzo często bywa w tego typu sprawach również w tym ojciec dzieci nie poczuwał się do odpowiedzialności za swoje pociechy. Przyjął znaną nam doskonale technikę obronną w postaci: „Straciłem pracę i nie mam pieniędzy na alimenty”. Oczywiście w tym przypadku utrata pracy była jedynie wymówka. W rzeczywistości jak to bardzo często bywa w przypadku „alimenciarzy” obiekt naszych działań okłamywał swoją byłą żonę oraz wymiar sprawiedliwości.

Detektywi dzięki znajomości zwyczajów panujących w Centrum Handlowym PTAK odpowiednio przygotowali się do prowadzenia dyskretnej obserwacji w tym hermetycznym środowisku. Aby nie martwić się o zdemaskowanie i swobodnie dokumentować przebieg zdarzeń nasz sklep detektywistyczny SpyDevice.pl przygotował kilka indywidualnych rozwiązań do nagrywania filmów oraz wykonywania zdjęć.

Następnie Biuro Detektywistyczne TRAP przystąpiło do realizacji podczas której w odpowiedni sposób wykazano że obserwowany mężczyzna nadal prowadzi działalność gospodarczą jednak robi to na konto swojego brata. Mocne dowody jednoznacznie wskazywały że obserwowany mężczyzna nie jest jedynie zatrudnionym na czarno pracownikiem, a właścicielem sklepu który bardzo dobrze prosperuje i przynosi dochody umożliwiające płacenie alimentów.

DetektywiTrap.pl - Biuro Detektywistyczne Trap - Marcin Dalecki

Autor: Biuro detektywistyczne TRAP Biuro detektywistyczne Trap działa na podstawie licencji detektywa nr. 0002155 oraz na podstawie wpisu do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych pod numerem RD-126/2017