Biuro detektywistyczne Trap działa na podstawie licencji detektywa nr. 0002155 oraz na podstawie wpisu do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych pod numerem RD-126/2017

Stawiając sobie na pierwszym miejscu interes Zleceniodawcy, gwarantujemy pełną dyskrecję oraz całkowitą anonimowość. Oferujemy wszechstronne wsparcie specjalistów w tym również pomoc prawną i opiekę psychologiczną.

Biuro detektywistyczne Trap ŁódźOferta usług detektywistycznych dla firm i klientów indywidualnych:

Budowana przez lata działalności szeroka baza profesjonalnych kontaktów pozwala z powodzeniem podejmować czynności na terenie całego świata.

Naszym atutem jest pełen profesjonalizm oraz doświadczenie nabyte podczas prowadzenia najtrudniejszych spraw. Oprócz zdobywania praktycznego doświadczenia w trakcie wykonywania obowiązków, podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe poprzez częste szkolenia branżowe.

Naszym celem jest realizowanie usług na najwyższym poziomie w oparciu o wszystkie dostępne środki zgodne z obowiązującym prawem.

Stawiając sobie na pierwszym miejscu interes Zleceniodawcy, gwarantujemy pełną dyskrecję oraz całkowitą anonimowość. Oferujemy wszechstronne wsparcie w tym również pomoc prawną i opiekę psychologiczną.

Biuro Detektywistyczne Trap posiada ubezpieczenie od następstw niekorzystnych zdarzeń i okoliczności.

Przejdź do Biura detektywistycznego

Adres Biura detektywistycznego: Łódź, ul. Warecka 3 pok. 109

Telefon kontaktowy: +48 511 - 420 - 131

Adres Biura detektywistycznego: Warszawa, ul. Domaniewska 37 p. II lok. 2.43, 02-672