Zdemaskowany detektyw

Zdemaskowany detektyw

Dlaczego należy korzystać z usług wykwalifikowanego biura detektywistycznego doskonale obrazuje krótka historia którą opiszemy w tej części naszego bloga. Zacznijmy jednak od pytania:

Czy zdarzyło się Wam kiedykolwiek zauważyć jak ktoś robi lub stara się zrobić zdjęcia niczego nieświadomym osobom ?

Nam przytrafiało się to już kilkukrotnie. Oczywiście zdjęcia te wykonywali detektywi z różnych agencji. Osoby przez nich fotografowane nie miały oczywiście świadomości że są obserwowane i ktoś robi im zdjęcia, jednak było to zauważalne dla osób trzecich. Podczas szkoleń z obserwacji które prowadzimy zawsze wywiązuje się dyskusja na temat tego czy taka sytuacja może mieć miejsce. Aby zobrazować jakie konsekwencje może nieść ze sobą nieodpowiednie przygotowanie do obserwacji pokazuje historia którą na własne oczy widział jeden z naszych detektywów:

W jednym z dużych marketów detektyw z Warszawy uznał że może bez większych przeszkód fotografować pewne osoby, uważając jedynie na to aby nie został dostrzeżony jedynie przez osoby nad którymi pracował. Pech chciał, że podobnie jak niejednokrotnie nasi detektywi zauważyła to pewna postronna osoba. Zazwyczaj gdy ktoś zauważy taką sytuację to i tak nic z tym nie robi. Jednak w tym przypadku ku zdziwieniu detektywa było zupełnie inaczej. Obserwująca całą sytuacje postronna osoba postanowiła wszystkim dookoła oznajmić co zobaczyła. Wskazując palcem na detektywa zaczęła głośno krzyczeć do niczego dotychczas nieświadomych obserwowanych że robione są im zdjęcia. W jednej chwili wszystkie oczy w tym również obserwowanych zostały skierowane w stronę próbującego ukryć się detektywa który pośpiesznie opuścił miejsce obserwacji. Sądzimy że sprawa którą prowadził ten człowiek nie miała pozytywnego zakończenia, a rozczarowany klient poza stratą pieniędzy stracił również szanse na pozytywne rozwiązanie swojej sprawy.

Dlatego chcąc powierzyć swoją sprawę zadbajmy, aby trafiła ona w ręce wykwalifikowanego biura detektywistycznego. Pamiętajmy że dobry detektyw nie jest tani. Dobrze opłacane agencje detektywistyczne powinny dysponować specjalistycznym sprzętem do obserwacji bezpośredniej a ich pracownicy posiadać odpowiednie wyszkolenie. Detektywi z Biura Detektywistycznego TRAP pomimo tego że sami szkolą obecnych jak i przyszłych detektywów cyklicznie odbywają szkolenia aby doskonalić i poszerzać swoje umiejętności.

DetektywiTrap.pl - Biuro Detektywistyczne Trap - Marcin Dalecki

Autor: Biuro detektywistyczne TRAP Biuro detektywistyczne Trap działa na podstawie licencji detektywa nr. 0002155 oraz na podstawie wpisu do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych pod numerem RD-126/2017