Sprawdzenie wierności partnera Toruń

Sprawdzenie wierności partnera – Toruń

Do naszego oddziału w Toruniu zgłosiła się klientka mająca obawy co do wierności swojego partnera…

Jakiś czas temu podejrzewała że miał on romans z koleżanką z lat młodzieńczych. Wraz z partnerem postanowili jednak zażegnać konflikt i rozpocząć budowanie związku na nowo. Partner kobiety utrzymywał oczywiście, że nigdy jej nie zdradził, a wytypowana kobieta to jedynie dawna znajoma z którą zerwie wszelkie kontakty – w końcu zależało mu na tym związku i nie chciał, aby cokolwiek go popsuło.

Niestety po pewnym czasie u klientki znów pojawił się niepokój, oczywiście wywołany różnymi dziwnymi sytuacjami. W dniu w którym  zgłosiła się do nas coś w niej pękło. Pojawiła się w Biurze Detektywistycznym TRAP Toruń i oznajmiła że potrzebuje detektywa na już. Jak się okazało po przeprowadzeniu rozmowy wszelkie symptomy wskazywały na to że mężczyzna może być nieuczciwy i dopuszczać się zdrady. Wszelkie działania detektywistyczne staramy się dobrze przygotować i zaplanować odpowiednie działania w tym przypadku było to jednak nie możliwe. Partner kobiety był w drodze do Łodzi na zabieg w jednej z klinik urody estetycznej. Ponieważ był to jedyny punkt na temat którego miała wiedze klientka trzeba było działać bardzo szybko. Na wyjazd z Torunia było stanowczo za późno.

Na szczęście udało się zorganizować detektywa z Łodzi z głównej siedziby Biura detektywistycznego TRAP. Natychmiast po telefonie wyruszył on na przeprowadzenie rozpoznania miejsca działań detektywistycznych i zajęcie odpowiedniego miejsca do obserwacji. Po niecałej godzinie na miejscu pojawił się partner kobiety. Niestety wraz z nim na miejsce przyjechała również jego kochanka. Była to ta sama kobieta z którą klientka podejrzewała swojego partnera o romans. Powiadomiona o tym fakcie klientka poprosiła o kontynuowanie obserwacji i wskazanie miejsca do którego udadzą się kochankowie. Po zabiegu partner klientki wraz z towarzyszącą mu kobietą udali się do jednego z miejsc noclegowych w Konstantynowie Łódzkim. Tam jak się okazało chciała przyjechać klientka, aby zrobić swojemu partnerowi i jej koleżance niemiłą niespodziankę.

UWAGA!

Biuro Detektywistyczne TRAP odradza tego typu sytuacje. Życie to nie serial „Zdrady”, a skutki takich spotkań mogą być nieprzewidywalne i skończyć się bardzo nieprzyjemnymi konsekwencjami.

Po kilku godzinach na miejscu pojawiła się klientka. W międzyczasie detektyw ustalił dokładne miejsce pobytu kochanków. Partnerka mężczyzny odwaliła się tak że wyglądała jak milion dolarów. Wzięła wino kieliszki i udała się do pokoju mężczyzny wraz z Panią z recepcji która zapukała do drzwi i poinformowała mężczyznę że ma dla niego małą niespodziankę. Wtedy ukazała mu się jego partnerka.

Podobno widok jej partnera w tym momencie był wart każdych pieniędzy. Z pewnością w to nie wątpimy i ponownie gratulujemy mocnego charakteru i zakończeniu związku z klasą.

DetektywiTrap.pl - Biuro Detektywistyczne Trap - Marcin Dalecki

Autor: Biuro detektywistyczne TRAP Biuro detektywistyczne Trap działa na podstawie licencji detektywa nr. 0002155 oraz na podstawie wpisu do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych pod numerem RD-126/2017