Podsłuch na kartę sim wbudowany w telefon

Podsłuch na kartę sim wbudowany w telefon

Największym problemem w przypadku urządzeń służących do inwigilacji od zawsze był ich czas pracy na własnym źródle zasilania. Z tego względu najlepszym rozwiązaniem dla ukrytej kamery bądź podsłuchu było podłączenie ich do stałego zasilania. Klienci od wielu lat zgłaszając się do sklepów z artykułami szpiegowskimi prosili o ich ukrywanie w różnych przedmiotach. Bardzo często były to przedmioty codziennego użytku, które, na co dzień podłączone były do gniazdka. Takie rozwiązanie sprawiało, że używanie zamaskowanego podsłuchu czy też kamery nie wymagało ich ładowania. Z urządzenia szpiegowskiego można było w takiej sytuacji korzystać bez ograniczeń.

Sklep SpyDevice wielokrotnie stosował autorskie rozwiązania i ukrywał urządzenia do pozyskiwania informacji w różnych urządzeniach oraz przedmiotach. Wraz z miniaturyzacją urządzeń możliwości ich ukrycia rosły. Około 2016r. zaczęliśmy stosować miniaturowe urządzenia GSM oraz GPS wielkości zbliżonej do paznokcia. Rozmiary tych urządzeń zrewolucjonizowały rynek i umożliwiły zastosowanie ich w miejscach, które wcześniej nie były możliwe.

Obecnie chronią firmy naszych klientów i są bardzo ciężkie do wykrycia. Wraz z ich pojawieniem opracowaliśmy całą masę możliwości ich zastosowania. Jedną z nich był jak z początku się wydawało iście diabelski pomysł zastosowania takiego urządzenia w telefonie komórkowym. Ze względu na gabaryty podsłuchu i możliwość zastosowania zasilania bezpośrednio z baterii telefonu było to realne i jak okazało się na początku 2021 roku. z powodzeniem stosowane przez służby wywiadowcze. W tym jednak przypadku nie wszystko poszło zgodnie z planem i podsłuch został odkryty w iPhone należącym do jednego z rosyjskich aktywistów. Jak się, więc okazuje podsłuch na iPhone jest możliwy. Tyczy się to również innych telefonów komórkowych.


Podsłuch fizyczny w telefonie


Podsłuch fizyczny wbudowany w telefon


Podsłuch wbudowany w telefon


Więcej na ten temat mogą się Państwo dowiedzieć na poniższym filmie:

DetektywiTrap.pl - Biuro Detektywistyczne Trap - Marcin Dalecki

Autor: Biuro detektywistyczne TRAP Biuro detektywistyczne Trap działa na podstawie licencji detektywa nr. 0002155 oraz na podstawie wpisu do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych pod numerem RD-126/2017