Podcast detektywistyczny – piłka nożna

Widząc jak chętnie czytacie naszego bloga postanowiliśmy udostępnić Wam trochę inną formę przekazu. Jeśli więc macie trochę wolnego czasu, interesują Was historie detektywistyczne i do tego lubicie podcasty to mamy coś, co powinno Was ucieszyć. Wraz z ekipą Krajm Story oraz Teatrem Polskiego Podcastu postanowiliśmy stworzyć coś nowego. Coś, czego jeszcze w takiej formie nie było. Właśnie tak powstała nowa seria podcastów, która przeniesie słuchaczy do świata prywatnych detektywów. W trzech odcinkach stworzonych na podstawie naszych doświadczeń opowiemy o prowadzonych przez Biuro Detektywistyczne TRAP sprawach. Dbając o poufność naszych klientów historie przedstawione zostały w taki sposób, aby ich identyfikacja nie była możliwa. Na podstawie tych historii stworzone zostały scenariusze. Następnie odpowiednio zmodyfikowane i niekiedy ubarwione sytuacje przedstawione zostały tak by w miłej dźwiękowej formie uruchomić wyobraźnie słuchaczy. Naszym zdaniem wyszło całkiem ciekawie. Ogromnie cieszy Nas nowe doświadczenie i mamy nadzieje, że uda nam się w ten sposób przenieść słuchaczy za kulisy pracy detektywów z Łodzi.

Pierwszy odcinek, który możemy śmiało nazwać „Piłka Nożna” możecie pobierać bądź też słuchać na naszej stronie pod linkiem:

Piłka Nożna – Biuro Detektywistyczne TRAP – Łódź

DetektywiTrap.pl - Biuro Detektywistyczne Trap - Marcin Dalecki

Autor: Biuro detektywistyczne TRAP Biuro detektywistyczne Trap działa na podstawie licencji detektywa nr. 0002155 oraz na podstawie wpisu do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych pod numerem RD-126/2017