Pendrive z nagruwaniem, pendrive podsłuch

Pendrive z nagrywaniem – urządzenie do wszelkich zadań

Dziś chcieli byśmy poświęcić chwilę uwagi dla niezwykle prostego urządzenia z wielkimi możliwościami. Urządzeniem tym jest pendrive z funkcja nagrywania głosu który występuje w najróżniejszych formach. Przetestowaliśmy już około 100 produktów tego typu w różnych obudowach, z różnymi funkcjami ( ukryty włącznik, aktywacja dźwięku, szyfrowanie nagrania, możliwość odtwarzania nagrań na słuchawkach itp.). Po wnikliwych testach i porównaniach również z profesjonalnymi rejestratorami audio które kosztują ponad 2 tyś. wytypowaliśmy naszym zdaniem najbardziej skuteczne urządzenie do nagrywania dźwięku które dostępne jest w sprzedaży w naszym sklepie spydevice.pl

Polecamy to urządzenie wszystkim klientom którzy nie potrzebują dodatkowych funkcji typu ( nagrywanie kalendarzowe, detekcja dźwięku bądź ruchu itp. ) lub możliwości pracy dłuższej niż 20 godzin.

Pendrive z nagrywaniem dźwięku sprawdza się w przedszkolach, szkołach, na wykładach w dużych aulach, do nagrywania w biurze, domu i w wielu innych sytuacjach w których potrzebujemy zarejestrować dźwięk. Urządzenie włącza się w prosty i szybki sposób przesuwając włącznik znajdujący się na górze urządzenia dzięki czemu możemy niespostrzeżenie uruchomić go podczas rozmowy gdy znajduje się np. w kieszeni. Pendrive bez problemu zbierze głos również schowany w pudełku, teczce, plecaku lub zaszyty w ubraniu a także ukryty w innych miejscach. Poza funkcją nagrywania urządzenie spełnia również swoją właściwą rolę pamięci przenośnej.
Dodatkowo cena urządzenia jest w naszej opinii bardzo atrakcyjna i wynosi jedynie 150 zł.

Uwaga!!

Na rynku można zakupić urządzenia w takiej samej obudowie jednak z zupełnie innymi parametrami pracy.

  • krótszy czas pracy na akumulatorze
  • słabej jakości mikrofon
  • gorsze oprogramowanie rejestratora
  • złej jakości komponenty wykorzystywane do produkcji urządzenia

To jedynie niektóre z problemów jakie napotkaliśmy.

Co wyróżnia nasze urządzenia?

Zamówienia realizujemy zawsze w tej samej fabryce dzięki czemu mamy gwarancje należytej jakości.
Dzięki temu nasz pendrive z funkcją nagrywania to:

  • Doskonała jakość nagrania które jest wyraźne i głośne. Nasze testy wykazały że potrafi nagrać rozmowę z sąsiedniego pomieszczenia przy zamkniętych drzwiach i urządzeniu ukrytym w zamkniętej szufladzie.
  • Długi jak na tej wielkości urządzenie czas pracy który w zależności od uformowania akumulatora jest w stanie pracować od 16 nawet do 24 godzin na jednym ładowaniu.
  • Dobra jakość wykonania obudowy
  • Urządzenie bardzo trudne do wykrycia.
DetektywiTrap.pl - Biuro Detektywistyczne Trap - Marcin Dalecki

Autor: Biuro detektywistyczne TRAP Biuro detektywistyczne Trap działa na podstawie licencji detektywa nr. 0002155 oraz na podstawie wpisu do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych pod numerem RD-126/2017