Pendrive z nagrywaniem – urządzenie do wszelkich zadań

Dziś chcieli byśmy poświęcić chwilę uwagi dla niezwykle prostego urządzenia z wielkimi możliwościami. Urządzeniem tym jest pendrive z funkcja nagrywania głosu który występuje w najróżniejszych formach. Przetestowaliśmy już około 100 produktów tego typu w różnych obudowach, z różnymi funkcjami ( ukryty włącznik, aktywacja dźwięku, szyfrowanie nagrania, możliwość odtwarzania nagrań na słuchawkach itp.). Po wnikliwych testach i porównaniach również z profesjonalnymi rejestratorami audio które kosztują ponad 2 tyś. wytypowaliśmy naszym zdaniem najbardziej skuteczne urządzenie do nagrywania dźwięku które dostępne jest w sprzedaży w naszym sklepie spydevice.pl

Polecamy to urządzenie wszystkim klientom którzy nie potrzebują dodatkowych funkcji typu ( nagrywanie kalendarzowe, detekcja dźwięku bądź ruchu itp. ) lub możliwości pracy dłuższej niż 20h.

Pendrive z nagrywaniem dźwięku sprawdza się w przedszkolach, szkołach, na wykładach w dużych aulach, do nagrywania w biurze, domu i w wielu innych sytuacjach w których potrzebujemy zarejestrować dźwięk. Urządzenie włącza się w prosty i szybki sposób przesuwając włącznik znajdujący się na górze urządzenia dzięki czemu możemy niespostrzeżenie uruchomić go podczas rozmowy gdy znajduje się np. w kieszeni. Pendrive bez problemu zbierze głos również schowany w pudełku, teczce, plecaku lub zaszyty w ubraniu a także ukryty w innych miejscach. Poza funkcją nagrywania urządzenie spełnia również swoją właściwą rolę pamięci przenośnej.
Dodatkowo cena urządzenia jest w naszej opinii bardzo atrakcyjna i wynosi jedynie 150 zł.

Uwaga!!

Na rynku można zakupić urządzenia w takiej samej obudowie jednak z zupełnie innymi parametrami pracy.

– krótszy czas pracy na akumulatorze
– słabej jakości mikrofon
– gorsze oprogramowanie rejestratora
– złej jakości komponenty wykorzystywane do produkcji urządzenia

To jedynie niektóre z problemów jakie napotkaliśmy.

Co wyróżnia nasze urządzenia?

Zamówienia realizujemy zawsze w tej samej fabryce dzięki czemu mamy gwarancje należytej jakości.
Dzięki temu nasz pendrive z funkcją nagrywania to:
– Doskonała jakość nagrania które jest wyraźne i głośne. Nasze testy wykazały że potrafi nagrać rozmowę z sąsiedniego pomieszczenia przy zamkniętych drzwiach i urządzeniu ukrytym w zamkniętej szufladzie.
– Długi jak na tej wielkości urządzenie czas pracy który w zależności od uformowania akumulatora jest w stanie pracować od 16 nawet do 24h na jednym ładowaniu.
– Dobra jakość wykonania obudowy
– Urządzenie bardzo trudne do wykrycia.

AUTOR: Detektyw Marcin Dalecki

Właściciel biura detektywistycznego TRAP, oraz marki SpyDevice. Pasjonat oraz specjalista do spraw technik inwigilacji oraz kontrinwigilacji.

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *