Mini Kamera z rejestratorem idealna na spotkanie!

Mini Kamera z rejestratorem idealna na spotkanie!

Jeśli mamy potrzebę zarejestrowania niepostrzeżenie jakiegoś zdarzenia to najlepszym wyborem może być mini kamera z rejestracją. Ze względu na to że kamerki szpiegowskie tego typu mają niewielkie kompaktowe wymiary to czas ich działania nie jest zbyt długi i zazwyczaj wynosi od 40 min do 1,5h. Zazwyczaj potrzeby na czas pracy miniaturowych kamerek są większe lecz, w przypadku tych najmniejszych rejestratorów ukrytych w przedmiotach codziennego użytku, niemożliwe do osiągnięcia. Kamerki w długopisach, brelokach czy też kamery w zegarkach nie pomieszczą w sobie większych akumulatorów co niestety przekłada się na niezbyt długi czas pracy. Co więcej zazwyczaj takie urządzenia w momencie podpięcia ich do zasilania przechodzą w stan pamięci USB co uniemożliwia nam podpięcie dodatkowego źródła zasilania w postaci np. power banku i wydłużenie ich czasu pracy. W wielu przypadkach okazuje się jednak że czas pracy miniaturowych kamerek jest wystarczający by zarejestrować zdarzenie w pracy, domu lub w przypadku spotkania biznesowego.

Wybierając ten typ kamerek poza zwróceniem uwagi na czas ich pracy warto określić w jakich warunkach będzie używana mini kamera. Czy będziemy nią rejestrować w budynku, terenie otwartym w dobrym czy słabym oświetleniu. Ważna może się również okazać rozdzielczość rejestrowanego materiału video, kąt widzenia lub bardziej wyszukane funkcje typu detekcja ruchu, licznik klatek, identyfikator urządzenia, hasło dostępu czy znak wodny w postaci daty i godziny rejestrowanego materiału. Przedział cenowy jak i wybór miniaturowych kamer z wbudowanym rejestratorem jest bardzo duży.

Możemy przykładowo dobrać kamerę szpiegowską kierując się wyglądem urządzenia który przypomina nasz kluczyk do pojazdu marki Audi lub Porsche. Bardzo popularne są również kamerki w zegarku lub długopisie. Oczywiście występuje również dużo kamerek szpiegowskich o neutralnym wyglądzie. Mini kamery mogą być wbudowane w okulary, czapki lub breloki. Jeśli chcemy zastosować rejestrator detektywistyczny który nie będzie rzucał się w oczy warto rozważyć kupno mini kamer w guziku czy też Power Banku który podczas spotkania może leżeć na biurku lub szafce. Tak jak wspominaliśmy na rynku znajdziemy wiele miniaturowych kamer zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów.

Każda z miniaturowych kamer może okazać się przydatna podczas mobbingu w pracy, awanturze z sąsiadem czy sprzeczkach rodzinnych. Kamery szpiegowskie tego typu mogą okazać się przydatne przy rejestracji ważnego zdarzenia, podpisywania umowy i wielu innych przypadkach.

Jeśli potrzebują Państwo mini kamery lecz nie mogą zdecydować która będzie odpowiednia zapraszamy do kontaktu pod nr. telefonu 511-420-131 lub TUTAJ gdzie w fachowy i bezpłatny sposób doradzimy które urządzenie będzie odpowiednie do zaistniałej sytuacji.

DetektywiTrap.pl - Biuro Detektywistyczne Trap - Marcin Dalecki

Autor: Biuro detektywistyczne TRAP Biuro detektywistyczne Trap działa na podstawie licencji detektywa nr. 0002155 oraz na podstawie wpisu do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych pod numerem RD-126/2017