Jak rozpoznać zdradę u mężczyzny?

Jak rozpoznać zdradę u mężczyzny?

Zdrada jest jedną z najczęstszych przyczyn rozpadu związków i rozwodów. Mało kto potrafi zdradę wybaczyć, jednak wiele osób potrafi ją ukrywać, nawet przez długi czas. Ciężko też jednoznacznie określić jak rozpoznać zdradę. Według niektórych badań wynika, że zdradza około 30% mężczyzn a najczęściej zdradzającą grupą są osoby w wieku 40 – 49 lat. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, ponieważ w tym wieku do związków wkrada się nuda. Czy badania te są wiarygodne? Z praktyki naszego biura detektywistycznego wynika, że NIE. W dzisiejszych czasach w dobie internetu, portali randkowych, chęci szybkiego zysku i kłamstwa, partnerzy zdradzają z różnych powodów.

Jednorazowy skok w bok może być niemożliwy do wykrycia bez zatrudnienia odpowiedniego biura detektywistycznego, które wie jak rozpoznać zdradę. Trochę inaczej wygląda sytuacja w której mężczyzna wdaje się w długotrwały romans lub zaczyna po prostu prowadzić podwójne życie. W takich sytuacjach istnieje kilka symptomów, które powinny wzbudzić czujność kobiety:

Dbanie o wygląd

Jeśli Twój partner w ostatnim czasie zmienił swoje zwyczaje związane z wyglądem fizycznym zaczął używać kremów, balsamów, zakupił nowe perfumy, to bardzo możliwe, że zrobił to dla innej kobiety

Mniej czasu dla partnera

W momencie gdy w życiu partnera pokazuje się inna kobieta oczywistą sprawą jest to, że musi jej poświęcać część swojego czasu, który do tej pory dzielił jedynie z Tobą. Jeśli nagle partner zaczął więcej czasu spędzać w pracy, bierze nadgodziny i coraz częściej wyjeżdża w „delegacje”, może to oznaczać, że spędza ten czas z inną kobietą.

Większe wydatki

Niepokojącym sygnałem powinien być również gorszy stan finansowy partnera, tym bardziej jeśli rzekomo więcej pracuje. Może się bowiem okazać, że pieniądze wydaje na hotele, kolacje, prezenty lub po prostu utrzymanie innej kobiety lub drugiej rodziny.

Spędzanie czasu przed komputerem do późnych godzin

Jeśli Twój partner kładzie się spać dużo później niż Ty a samotne chwile spędza przed komputerem to nie koniecznie musi go poświęcać na gry, szukanie części do samochodu lub czytanie wiadomości. Jest to doskonały moment na rozmowy z inna kobietą.

Dziwne telefony

Jeśli Twój partner odrzuca połączenia albo odbierając telefon unika rozmowy w Twojej obecności lub szybko i zdawkowo kończy połączenie, to bardzo prawdopodobne jest, że właśnie chciała lub kontaktowała się z nim kochanka.

Drugi telefon

Jeśli nagle przez przypadek widzisz lub odkrywasz gdzieś zakamuflowany telefon o którym wcześniej nie wiedziałaś to z bardzo dużym prawdopodobieństwem służy on do kontaktu z inną kobietą.

Mniejsze zainteresowanie rodziną

Jeśli Twój partner nagle traci zainteresowanie Tobą oraz rodziną nie przejmuje się budżetem rodzinnym ani problemami Twoimi i dzieci, to prawdopodobnie myślami jest zupełnie gdzieś indziej z dala od domowych problemów.

Zmiana zachowań seksualnych

To, że mężczyzna traci zainteresowanie zbliżeniami ze swoją żoną podczas gdy zaspokaja swoje potrzeby seksualne u innej kobiety nie zawsze jest prawdą. W zależności od mężczyzny, sypiając z kochanką może on mieć mniejsze zainteresowanie swoją partnerką lub zupełnie stronić od sexu. Może się również zdarzyć, że zainteresowanie żoną będzie takie samo lub nawet wzrośnie, gdyż na siłę będzie starał się sprostać zadaniu, by partnerka nie zorientowała się, że coś jest nie tak. Z tego powodu każda zmiana zachowania w łóżku powinna wzbudzać podejrzenia.

Nowe znajomości

Twój partner nagle coraz częściej wychodzi na miasto z kolegami podczas gdy wcześniej stronił od takich wypadów a jego ostatnim wyjściem na miasto był wieczór kawalerski. Nagle w jego otoczeniu pojawili się nowi znajomi, których do tej pory nie znałaś a mimo to stali się oni najlepszymi kompanami do spędzania wszystkich weekendów. Może warto zastanowić się czy to nie koledzy a nowa koleżanka?

Niepokojące znaki

Odkrywasz rachunki z restauracji, hotelu lub innych miejsc o których Twój partner nie wspominał. Na ubraniu wyczuwasz zapach damskich kosmetyków lub ślady szminki czy fluidu. W kieszeni spodni lub marynarki znajdujesz zapisany numer telefonu lub liścik miłosny. Z bardzo dużym prawdopodobieństwem można uznać że Twój partner Cię zdradza.

Co jeśli te lub podobne symptomy zdrady są mi znane?

Symptomów świadczących o tym, że Twój partner Cię zdradza może być znacznie więcej i nie zawsze muszą być tak wymowne. Jeśli masz obawy co do wierności partnera i nie wiesz jak rozpoznać zdradę lub niektóre opisane powyżej symptomy zdrady są Ci znane, warto zastanowić się nad wynajęciem biura detektywistycznego. Rzucanie fałszywych oskarżeń wobec partnera z pewnością nie jest dobrym pomysłem i może nieść za sobą wiele nieprzyjemnych konsekwencji, dlatego warto wynająć detektywa, który dyskretnie przeprowadzi śledztwo. Zebrany w toku obserwacji materiał pozwoli dotrzeć do prawdy i ustalić czy niepokojące symptomy były spowodowane romansem. Jeśli prywatny detektyw dowiedzie niewierności partnera, to materiał zebrany w trakcie sprawy będzie mógł być wykorzystany w sądzie podczas rozwodu. Jeśli zaistnieje taka potrzeba detektyw wystąpi również jako świadek na rozprawie sądowej gdzie potwierdzi materiały przekazane w raporcie detektywistycznym, pomagając w ten sposób uzyskać rozwód z winy męża.

Jeśli masz obawy że Twój partner Cię zdradza skontaktuj się z biurem detektywistycznym TRAP

DetektywiTrap.pl - Biuro Detektywistyczne Trap - Marcin Dalecki

Autor: Biuro detektywistyczne TRAP Biuro detektywistyczne Trap działa na podstawie licencji detektywa nr. 0002155 oraz na podstawie wpisu do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych pod numerem RD-126/2017