Jak rozpoznać zdradę u kobiety?

Jak rozpoznać zdradę u kobiety?

Mitem jest stwierdzenie, że zdradzają jedynie mężczyźni. Według statystyk wynika, że kobiety również dopuszczają się zdrady, jednak rzadziej niż panowie i stanowią 20% ogółu. Z naszego doświadczenia i obserwacji wynika jednak, że w obecnych czasach partnerzy zdradzają się znacznie częściej i dotyczy to obojga płci. Faktem jest to, że zdrady mężczyzn i kobiet w większość przypadków znacznie się różnią. Kobiety decydujące się na zdradę zazwyczaj przywiązują się do swoich kochanków emocjonalnie dlatego parterowi łatwiej jest zorientować się, że coś jest nie tak. Co prawda zdarzają się kobiety, które dopuszczają się jednorazowych skoków w bok, jednak stanowią znacznie mniejszą część niż mężczyźni.

Jakie zachowanie partnerki powinno wzbudzić zaniepokojenie w mężczyźnie:

Dbałość o wygląd

Kobiety z natury dbają o swój wygląd a jak wiadomo mężczyźni rzadko zwracają uwagę na pewne szczegóły. Jeśli jednak widzisz, że Twoja partnerka częściej niż zwykle depiluje swoje ciało, używa większej ilości perfum, częściej odwiedza fryzjera lub manikiurzystkę, albo po prostu zaczyna się ubierać bardziej kobieco i wyzywająco niż zazwyczaj, to może oznaczać, że ktoś wpadł jej w oko.

Nowe ubrania i biżuteria

Jeśli nagle w garderobie Twojej partnerki zauważysz nowe ubrania lub seksowną bieliznę w której nigdy Ci się nie prezentowała, a może w domu pojawia się nagle nowa biżuteria lub inne kosztowne rzeczy, na które nie wydałaby pieniędzy, bądź czujny, może to oznaczać, że otrzymała je od kochanka lub właśnie dla niego je zakupiła.

Dziwne telefony i wiadomości

Aktualnie każdy posiada telefon komórkowy. Normalną rzeczą jest, że służy on do kontaktu ze znajomymi, ale również może posłużyć do rozmów i przesyłania smsów nowo poznanemu mężczyźnie lub kochankowi. Dlatego więc gdy nagle Twoja partnerka zaczyna ukrywać przed Tobą swój telefon, który zazwyczaj leżał na wierzchu, otrzymuje więcej smsów, wychodzi z domu gdy rozmawia przez telefon, kasuje wiadomości lub zabezpiecza telefon kodami, to prawdopodobnie chce ukryć, że kontaktuje się z innym mężczyzną.

Drugi telefon

Nagle odkrywasz, że Twoja partnerka posiada drugi telefon o którego istnieniu nie miałeś pojęcia. Z pewnością nie jest to dobry znak. Ukrywany telefon może się bowiem okazać idealnym narzędziem do kontaktu z innym mężczyzną.

Bujanie w obłokach

Jeśli Twoja kobieta jest wciąż rozkojarzona, zapomina o najważniejszych sprawach, sprawia wrażenie zamyślonej i nieobecnej, to może oznaczać, że myśli o innym mężczyźnie.

Brak potrzeby wspólnego spędzania czasu

Gdy normalnym zachowaniem była chęć spędzania ze sobą wolnego czasu, zwierzanie się ze wszystkich spraw, a nagle pojawia się niechęć do przebywania z partnerem, ciągłe „uciekanie” z domu pod byle pretekstem, radzenie sobie samemu ze wszystkimi problemami, może oznaczać, że ten czas, Twoja żona poświęca dla innego mężczyzny.

Brak czułości

Ze względu na emocjonalne podejście do nowych związków kobieta w momencie zainteresowania nowym mężczyzną traci chęć na pieszczoty ze swoim partnerem, stroni od pocałunków, nie chce chodzić za rękę a na każdą propozycję zbliżenia reaguje stwierdzeniem, że nie ma ochoty i boli ją głowa. Jeśli spotykasz się z takim zachowaniem partnerki, to może to oznaczać, że jej potrzeby zaspokaja kochanek.

Kłótnie o byle co

Kłótnie są normalną sprawą w każdym związku jednak zazwyczaj mają jakąś przyczynę. Jeśli nagle Twoja kobieta robi awantury o byle co i nie można się z nią w żaden sposób porozumieć a wszelkie próby normalnego wyjaśnienia sprawy kończą się wybuchami złości i pretensjami, to prawdopodobnie nie chce osiągnąć porozumienia. Może warto zastanowić się dlaczego?

Nic jej nie przeszkadza

Zachowanie przeciwne do powyższego również nie jest dobrą oznaką. Jeśli nagle Twoja partnerka, która do tej pory była zazdrosna i strasznie się piekliła, przestaje się interesować tym, że później wracasz z pracy. Wyjścia z kolegami nie są już dla niej problemem i wszystko wyjątkowo jej odpowiada, to może ktoś zaczął interesować ją bardziej niż Ty.

Częste wyjścia

Do tej pory Twoja partnerka była domowniczką. Z domu wychodziła zazwyczaj z Tobą a nagle co weekend wychodzi gdzieś z koleżankami o których wcześniej nie słyszałeś. Wyjścia do Spa, na zakupy czy fitness stały się normą. Warto sprawdzić czy aby na pewno Twoja kobieta spotyka się w tym czasie z koleżankami.

Powyższe symptomy zdrady są mi znane co dalej?

Symptomów zdrady może być o wiele więcej a te powyższe są jednymi z najbardziej popularnych. Jeśli coś niepokojącego dzieje się w Twoim związku warto omówić swoje obawy z prywatnym detektywem. Rzucanie podejrzeń o niewierności może źle wpłynąć na relację z partnerką, tym bardziej jeśli okażą się bezpodstawne. Licencjonowane biuro detektywistyczne po zapoznaniu się ze sprawą, zaproponuje odpowiednie rozwiązania zmierzające do ustalenia faktów i w razie potrzeby zbierze dowody zdrady. Przygotowany przez detektywa raport będzie znaczącym dowodem w postępowaniu sądowym. Podczas sprawy rozwodowej licencjonowany detektyw może wystąpić w charakterze niezależnego świadka, co z pewnością pomoże uzyskać rozwód z winy małżonki.

Jeśli poszukujesz dyskretnego biura detektywistycznego do sprawy rozwodowej skontaktuj się z nami.

DetektywiTrap.pl - Biuro Detektywistyczne Trap - Marcin Dalecki

Autor: Biuro detektywistyczne TRAP Biuro detektywistyczne Trap działa na podstawie licencji detektywa nr. 0002155 oraz na podstawie wpisu do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych pod numerem RD-126/2017