Gdzie mieszka moja żona – poszukiwania kobiety z Aleksandrowa Łódzkiego

Gdzie mieszka moja żona – poszukiwania kobiety z Aleksandrowa Łódzkiego

Związki a nawet małżeństwa potrafią się różnić i to diametralnie. To, co u jednych par wydaje się być normalne dla innych wydaje się być abstrakcją. Z pewnością dużą odmiennością cechowało się pewne małżeństwo z Aleksandrowa Łódzkiego.

Mężczyzna z tego związku zgłosił się do naszego biura detektywistycznego z prośbą o ustalenie miejsca zamieszkania swojej żony. Jak się, bowiem okazało klient nie miał najmniejszego pojęcia o tym, co aktualnie robi ani gdzie mieszka jego własna żona. Sam, na co dzień pracujący w Niemczech mężczyzna uważał, że wszystko jest ok do czasu swojej ostatniej wizyty w Polsce gdzie kobieta oznajmiła mu o tym, że mieszka tam gdzie ją na to stać a sam ma nocować w hotelu. Zszokowany klient nie dowiedział się nawet, co dzieje się z ich wspólnym mieszkaniem, za które mężczyzna spłacał kredyt pracując za granicą.

Po podpisaniu umowy oraz zebraniu wszelkich niezbędnych informacji potrzebnych do rozpoczęcia prowadzenia usług detektywistycznych na rzecz klienta przystąpiono do działania. Mając informację na temat tego, że kobieta prowadzi salon kosmetyczny w Aleksandrowie właśnie tam postanowiono rozpocząć obserwację. Klient przekazał również zdjęcia swojej żony a także informację na temat posiadanego przez nią pojazdu. Jak się szybko okazało pomimo prowadzenia swojego biznesu i zainwestowanych w niego nie małych pieniędzy częściowo sfinansowanych również przez męża kobieta nie pojawiała się w pracy. Próba umówienia się z nią na zabieg również graniczyła z cudem. W końcu po ponad tygodniu udało się ściągnąć kobietę do jej gabinetu. Szybko okazało się, że żona klienta porusza się zupełnie innym pojazdem znacznej wartości. Dalsze dyskretne działania obserwacyjne doprowadziły detektywów z Łodzi do nowoczesnego domu położonego niedaleko Zgierza. Tam kobieta od dłuższego czasu mieszkała i układała sobie życie z nowym partnerem, do którego należał pojazd, którym, na co dzień poruszała się obserwowana.

Klient postanowił rozszerzyć zakres naszych działań o zebranie materiału dowodowego potrzebnego do przygotowania pozwu o rozwód z orzeczeniem winy żony. Działania detektywów z naszego biura pomogły zebrać rzetelny materiał dowodowy, który otworzył oczy mężczyźnie i pokazał jak w rzeczywistości żyje jego żona, podczas gdy on ciężko pracuje poza granicami Polski.

DetektywiTrap.pl - Biuro Detektywistyczne Trap - Marcin Dalecki

Autor: Biuro detektywistyczne TRAP Biuro detektywistyczne Trap działa na podstawie licencji detektywa nr. 0002155 oraz na podstawie wpisu do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych pod numerem RD-126/2017