Detektywi z Zgierzu obserwują męża klientki

Detektywi w Zgierzu obserwują męża klientki

Tym razem nasi Detektywi ze Zgierza podjęli się pomocy pewnej mieszkance miasta, która potrzebowała pomocy rzetelnego detektywa.

Na początku tygodnia mąż klientki oznajmił, że wybiera się z kolegami na miasto. Oczywiście nie ma w tym nic złego, jednak tym razem kobieta przeczuwała, że wydarzy się coś złego. Jak już wielokrotnie przekonywaliśmy się, kobiety bardzo często mają świetną intuicję i wyczuwają takie sytuacje. Ponieważ dodatkowo do klientki od pewnego czasu docierały różne niepokojące sygnały postanowiła umówić się na spotkanie z i omówić całą sytuację.

Na spotkaniu z detektywem Marcinem Daleckim opowiedziała o wszystkich symptomach, które ją niepokoiły. Jak się okazało poczynania jej partnera z dużym prawdopodobieństwem mogły wskazywać, że jest on uwikłany w jakiś romans. Po zapoznaniu się z całą sytuacją oraz informacjami, które posiadała zaniepokojona żona, na spotkaniu ustalono wstępny plan działania oraz koszty współpracy. Po podpisaniu umowy na usługi detektywistyczne klientka podała szczegółowe informacje dotyczące miejsca i godziny spotkania swojego męża z kolegami, a także godziny o której mężczyzna obiecał wrócić do domu.

Doświadczenie Biura Detektywistycznego TRAP nakazuje przygotowanie różnych scenariuszy i analizę możliwości przebiegu wydarzeń, które bardzo często znacząco odbiegają od tego, co przekazuje nam klient. Również w tym przypadku dostrzegaliśmy różne opcje, na które musieliśmy być przygotowani, aby należycie wykonać swoją pracę. Gdy nadszedł dzień obserwacji, detektywi rozpoczęli działania w czasie, gdy figurant przebywał jeszcze w pracy a nie tak jak zakładała jego żona po jej zakończeniu. Było to bardzo dobrym posunięciem gdyż mężczyzna opuścił zakład pracy dwie godziny przed zakończeniem zmiany. Następnie zgodnie z deklaracją wrócił do domu w Zgierzu, wyszykował się i odjechał swoim samochodem w kierunku Łodzi.

Jak się jednak okazało szybko zboczył z kursu i podjechał pod jeden ze sklepów gdzie dokonał małych zakupów. Następnie obserwowany wrócił w rejon miejsca zamieszkania gdzie schował samochód do swojego garażu. Tam przy zamkniętych drzwiach spędził jeszcze około 30 min. Swoim autem już nie wyjechał, szybkim krokiem udał się w stronę pobliskiej ulicy gdzie wsiadł do eleganckiego Lexusa, którego kierowcą była kobieta. Na całe szczęście detektywi przewidzieli taki scenariusz i w dyskretny sposób kontynuowali obserwację jadąc za figurantem i jego kochanką.

Śledzenie pojazdu z kochankami zakończyło się sukcesem. Oboje dotarli do jednego z kameralnych Hoteli na skraju Zgierza. Tam detektywom udało się zarejestrować kilka pikantnych sytuacji. Mąż klientki wraz z kochanką udali się do jednego z pokoi hotelowych gdzie spędzili ze sobą 4h. Po wszystkim kobieta odwiozła naszego figuranta w pobliże miejsca zamieszkania. Stamtąd uradowany mężczyzna udał się pieszo do swojego mieszkania. Mężczyźnie pozostało jedynie wytłumaczenie się z ponad godzinnego spóźnienia. Z relacji klientki wiemy, że tłumaczył je potrzebą rozwiezienia kolegów do domu. Nasza klientka udała, że wierzy w zapewnienia męża i nie dała po sobie poznać, że doskonale wie jak w rzeczywistości wyglądało jego wyjście z kolegami. Dzięki temu detektywi jeszcze kilka razy przyłapali kochanków na spotkaniach i zebrali rzetelny materiał dowodowy pozwalający na rozwód z orzeczeniem o winie męża. Detektywi odnieśli kolejny już sukces realizując swoje usługi detektywistyczne w Zgierzu. Nie były one pierwsze i z pewnością nie ostatnie.

DetektywiTrap.pl - Biuro Detektywistyczne Trap - Marcin Dalecki

Autor: Biuro detektywistyczne TRAP Biuro detektywistyczne Trap działa na podstawie licencji detektywa nr. 0002155 oraz na podstawie wpisu do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych pod numerem RD-126/2017