detektyw-za-granica

Detektyw za granicą – Biuro detektywistyczne TRAP realizuje zlecenie we Włoszech

W dzisiejszych czasach wynajęcie detektywa do wykonania zlecenia poza granicami Polski jest coraz bardziej popularne. Nasze biuro detektywistyczne wykonuje od kilku do kilkunastu takich spraw w ciągu roku. Ceny większości takich działań można określić dopiero po zapoznaniu się z daną sprawą. Poza normalnym wynagrodzeniem dla biura detektywistycznego przy działaniach poza granicami naszego kraju dochodzą koszty związane z podróżą, dietą, noclegami itp. co oczywiście wpływa na całkowitą cenę zlecenia jednak czasem warto ponieść dodatkowe koszty by uzyskać świetny materiał dowodowy.

Aby przybliżyć Państwu jak wygląda tego typu sprawa opiszemy w tym miejscu jedną z naszych historii. Jakiś czas temu zgłosili się do Nas klienci, którzy jak się okazało bardzo martwili się o swoją córkę. Ze względu na jej zły stan psychiczny i podejrzenia rodziców co może być przyczyną tej sytuacji postanowili wziąć sprawy w swoje ręce a do wyjaśnienia nurtujących ich pytań wynająć biuro detektywistyczne TRAP.

Po dokładnym rozpytaniu klientów ukazał nam się obraz kobiety, która większość swojego czasu spędza z dziećmi w domu, podczas gdy mąż prowadzi swoje interesy prowadząc sieć butików. Według relacji rodziców kobiety była ona wyniszczana psychicznie od jakiegoś czasu a przyczyną tej sytuacji z dużym prawdopodobieństwem miał być romans jej męża z jedną z pracownic. Stłamszona i wyniszczona psychicznie córka zleceniodawców mimo wielu niepokojących sygnałów bagatelizowała je i ślepo wierzyła partnerowi. Naszym celem było ustalenie faktów i przedstawienie dowodów na istnienie romansu bądź jego wykluczenie. Duża wiedza klientów na temat interesów prowadzonych przez zięcia pozwoliła określić czas na weryfikację prawdziwych relacji między pracownicą a szefem. Ten moment miał nastąpić w ciągu 2 tyg. Podczas wyjazdu zięcia zleceniodawców do Włoch. Jak się bowiem okazało wyjazdy te były regularne. Mężczyzna wraz z pracownicą oraz kierowcą wyjeżdżał w to samo miejsce co najmniej raz w miesiącu aby zrobić zaopatrzenie. Po zebraniu informacji na temat miejsc w którym zaopatrują się w towar oraz miejscu ich noclegu, nasi detektywi wyjechali do Włoch dzień przed przyjazdem obserwowanych aby wykonać potrzebne rozpoznanie.

Wykorzystując swoje doświadczenie i umiejętności w dyskretny sposób udało się zdobyć informacje na temat dokładnego numeru apartamentu w którym mieli spać obserwowani. Nasi detektywi zameldowali się w pokoju obok aby być jak najbliżej obserwowanych. Ze zdobytych informacji wynikało, że w apartamencie w którym mają zamieszkać przyjezdni znajdują się dwa pokoje w związku z czym scenariusz w którym kobieta śpi w osobnym pokoju a kierowca wraz z szefem w drugim był realny. W dniu w którym obserwowani mieli pojawić się na zakupach detektywi zajęli dogodne miejsce obserwacji. Po przybyciu figurantów nasi specjaliści przystąpili do obserwacji i gromadzenia materiału potrzebnego do stworzenia raportu detektywistycznego. Podczas robienia zakupów detektywom nie udało się zaobserwować niczego co wskazywało by na możliwość istnienia romansu pomiędzy właścicielem firmy a pracownicą. Po długim dniu spędzonym na zakupach cała trójka przyjechała do wcześniej wskazanego przez klientów hotelu.

Po zjedzeniu posiłku kierowca wraz z pracownicą i szefem zasiedli do stolika przy którym spożywali alkohol. Wraz z upływem czasu atmosfera robiła się coraz luźniejsza a szef wraz z pracownicą zaczęli się do siebie coraz bardziej kleić. Zabawa trwała do późnych godzin nocnych po czym cała trójka udała się do swojego trafnie wytypowanego wcześniej przez detektywów apartamentu. Jak się szybko okazało osobny pokój zajął kierowca podczas gdy mężczyzna wraz z pracownicą wylądowali w jednym łóżku. Cienkie ściany dzielące nasze pokoje pozwoliły na zarejestrowanie bardzo wyraźnego i jednoznacznego materiału do raporty detektywistycznego. Podczas porannego śniadania w hotelowej restauracji nasi detektywi przy użyciu ukrytych kamer zarejestrowali równie atrakcyjne rozmowy obserwowanych wraz z filmem na którym widać było szefa wraz z pracownicą w jednoznacznych sytuacjach. Mocny materiał dowodowy pozwolił otworzyć oczy córce klientów a także w późniejszym czasie uzyskać rozwód z orzeczeniem winy męża. Detektywom długą drogę powrotną umilały piękne widoki oraz zadowolenie z dobrze wykonanej pracy.

DetektywiTrap.pl - Biuro Detektywistyczne Trap - Marcin Dalecki

Autor: Biuro detektywistyczne TRAP Biuro detektywistyczne Trap działa na podstawie licencji detektywa nr. 0002155 oraz na podstawie wpisu do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych pod numerem RD-126/2017