Detektyw Łódź - Zdrada z prostytutką

Detektyw Łódź – Zdrada z prostytutką

Pewnego dnia zgłosiła się do nas klientka, która zauważyła u swojego męża niepokojące sygnały, mogące świadczyć o tym, że jest zdradzana. Co więcej, z informacji, które udało nam się uzyskać wynikało, że prawdopodobnie korzysta on po prostu z usług prostytutek.

Problem polegał na tym, że nasza klientka była bardzo ograniczona finansowo jednak mimo to nasze biuro bardzo chciało jej pomóc. Dlatego po wnikliwym rozpytaniu, w pierwszej kolejności zaproponowaliśmy wypożyczenie lokalizatora GPS. Dzięki takiej strategii mogliśmy uniknąć kilkutygodniowej i kosztownej obserwacji, która w tym akurat przypadku byłaby niezbędna. Wynikało to z faktu, że nasz obserwowany miał dość luźną pracę i w każdym momencie mógł jechać w bliżej nieokreślone miejsce i skorzystać z usług prostytutki. Dzięki lokalizatorowi GPS, który klientka ukryła w samochodzie męża już po 2 tyg. byliśmy w stanie podczas spotkania ustalić schemat działania wobec obserwowanego. Schemat ten był dość prosty. Jak się bowiem okazało nasz obserwowany korzystał z usług Pań zawsze w tych samych dniach i tym samym miejscu. Wiele faktów udało się określić na podstawie wiedzy klientki i ustaleniom naszych detektywów pracujących przy zleceniu. Zastosowanie takiej taktyki (zastosowania lokalizatora GPS) w wielu przypadkach okazałoby się nieskuteczne, jednak w tym wypadku było zupełnie inaczej.

UWAGA!
Należy tu zaznaczyć, że zastosowanie lokalizatora było możliwe ze względu na to, że właścicielem pojazdu była zarówno zleceniodawczyni jak również jej mąż. Wbrew powszechnej opinii stosowanie lokalizatorów GPS przez detektywów jest zabronione a klienci, którzy sami korzystają z takich rozwiązań mogą w wielu przypadkach narazić się na odpowiedzialność karną.

Działania biura detektywistycznego po dokładnym rozpytaniu klienta planowane są na podstawie bogatego doświadczenia, które pozwala dostosować idealne rozwiązania do danego zlecenia. W tym konkretnym przypadku umówiliśmy się z naszą klientką na kilkanaście godzin pracy, które podzielone zostały na kilka dni.  Miejsce w które przyjeżdżał obserwowany za każdym razem było zabezpieczane przez jedną grupę obserwacyjną godzinę przed czasem w którym zazwyczaj pojawiał się mąż klientki. Każdy wyjazd obserwowanego był zapowiadany przez naszą zleceniodawczynię. Pozwalało to na przygotowanie sprzętu detektywistycznego i wzmożenie czujności detektywów. W ciągu kilkunastu godzin udało się zebrać mocny i niepodważalny materiał świadczący o tym, że mąż klientki dopuszcza się zdrady z jedną z prostytutek. Odpowiednie materiały oraz raport detektywistyczny został przekazany klientce, która zachowała zimną krew do samego końca zlecenia.

Zachowanie zleceniodawcy jest niezwykle ważnym elementem podczas prac detektywistycznych, gdyż inne niż zazwyczaj postępowanie może wzbudzić podejrzenia obserwowanego. Ten może się stać w tym czasie bardziej czujny lub też wypłoszyć się zupełnie porzucając na jakiś czas swoje plany. Nie wszyscy potrafią zachować spokój wiedząc o nieprzyzwoitych poczynaniach partnera lub partnerki, dlatego często nasze biuro proponuje przekazanie wyników śledztwa dopiero po jego zakończeniu i tym samym zebraniu odpowiedniego materiału dowodowego dla sądu. W przypadku tej sprawy obszerny raport wykonany przez detektywa okazał się wystarczający do zdobycia rozwodu z orzeczeniem winy niewiernego męża.

DetektywiTrap.pl - Biuro Detektywistyczne Trap - Marcin Dalecki

Autor: Biuro detektywistyczne TRAP Biuro detektywistyczne Trap działa na podstawie licencji detektywa nr. 0002155 oraz na podstawie wpisu do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych pod numerem RD-126/2017