Detektyw Łódź - Wyzwanie wysokich lotów dla biura detektywistycznego

Detektyw Łódź – Wyzwanie wysokich lotów dla biura detektywistycznego

Patrząc na rodzaj niektórych zleceń, z którymi przychodzą klienci do naszego biura detektywistycznego można odnieść wrażenie, że nie chcą oni jedynie rozwiązania swoich spraw, ale pragną także rzucić detektywowi wyzwanie. Sprawdzić granice jego możliwości i jednocześnie cierpliwości. Zobaczyć na ile go stać oraz co jest w stanie wyciągnąć z zaledwie skrawka informacji, z jakimi klienci przychodzą.

Każdy nowy dzień to szansa na nowe zlecenie trudniejsze bądź łatwiejsze do załatwienia. Tym razem padło na nieco trudniejsze…Pewna kobieta zwróciła się o pomoc do naszego biura w celu odnalezienia kogoś. Dla ścisłości poprosiła o pomoc akurat nas, ponieważ jakiś czas temu z sukcesem rozwiązaliśmy sprawę jej bliskiej koleżanki, która gdy usłyszała o jej problemie od razu poleciła Biuro detektywistyczne TRAP. Poinformowała ją, że jedyne co musi zrobić, aby zdobyć do nas kontakt to wpisać w przeglądarce detektyw łódź. Nic prostszego. ?   Niestety to była ta najprostsza część sprawy, która skończyła się w momencie poznania przez nas szczegółów sprawy klientki.

Jak okazało się z jej opowiadań będąc w drodze powrotnej z Polski do Frankfurtu, nasza klientka spotkała w samolocie mężczyznę, w którym w trakcie tej niedługiej podróży bardzo mocno się zauroczyła. Warto dodać, że kobieta wracała właśnie ze swojej sprawy rozwodowej, a co za tym idzie była świeżo upieczoną rozwódką. Poinformowała nas, że bardzo zależy jej na odnalezieniu tego mężczyzny, ale problem tkwił w tym, że nie znała nawet jego imienia, a mogła nam podać lot tylko, którym lecieli. Długo nie wiedzieliśmy, jak tę sprawę ugryźć. Danych było mało, więc staraliśmy się wypytywać klientkę o więcej szczegółów, cokolwiek, co mogłoby nas naprowadzić na jakiś trop.

W końcu po wielu godzinach rozmów z klientką i dniach błądzenia po omacku wśród tego, co przekazała nam na początku, udało się nam ustalić pewien szczegół związany z ubiorem poszukiwanego mężczyzny. Wiedzieliśmy od początku, że jest to mundur i obstawialiśmy, że mężczyzna jest pilotem. Nie przypuszczaliśmy jednak, że jeden szczegół związany z tym mundurem będzie w stanie ograniczyć nasze poszukiwania do zaledwie kilku linii lotniczych.

Co prawda przeanalizowanie wszystkich możliwości zajęło nam sporo czasu i przy okazji poznaliśmy wszystkie linie lotnicze na świecie, ale dzięki temu udało się zaplanować kolejne kroki zmierzające do ustalenia personaliów poszukiwanego mężczyzny. Pierwszy plan okazał się słuszny i z pewnością łatwiejszy niż pozostałe nasze pomysły. Opierał się on na zdobyciu maksymalnie dużej ilości zdjęć z pilotami/załogami kilku linii lotniczych, które w swoim umundurowaniu posiadały ten sam szczegół, o którym przypomniała sobie klientka.

Przygotowany raport detektywistyczny liczył sobie ponad 100 stron. W nim szczęśliwie udało się również zamieścić zdjęcie poszukiwanego pilota. Uśmiech klientki po zobaczeniu jego zdjęcia był jednoznaczny. Dalsze ustalenie personaliów nie sprawiło już większych problemów. Pozostała kwestia znalezienia kontaktu jednak również w tym przypadku los okazał się szczęśliwy. Okazało się, bowiem że mężczyzna posiadał swój profil na portalu Facebook, przez który nasza klientka z powodzeniem skontaktowała się z pilotem.

DetektywiTrap.pl - Biuro Detektywistyczne Trap - Marcin Dalecki

Autor: Biuro detektywistyczne TRAP Biuro detektywistyczne Trap działa na podstawie licencji detektywa nr. 0002155 oraz na podstawie wpisu do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych pod numerem RD-126/2017