Detektyw Łódź - Walka o alimenty

Detektyw Łódź walka o alimenty

Jakiś czas temu detektywom z Łodzi przyszło zmierzyć się ze sprawą polegającą na zebraniu dowodów, które jasno wskazywałyby, że obserwowany mężczyzna jest osobą nieodpowiedzialną i nie nadaje się do sprawowania opieki nad małoletnimi dziećmi. Tak jak w większości spraw finalnie chodziło o alimenty, których ojciec nie chciał płacić. W związku z tym na wszelkie możliwe sposoby walczył o opiekę naprzemienną.

Oczywiście nie było by w tym nic złego gdyby nie fakt, że na dzieciach zupełnie mu nie zależało i nawet, gdy brał je pod swoją opiekę spędzały one ten czas u swoich dziadków lub same w wynajmowanym przez ich tatę mieszkaniu w centrum Łodzi. Na domiar złego jak twierdziła jego żona nadużywał on alkoholu. Tak przynajmniej przedstawiała wszystko nasza klientka.

Zadaniem Biura Detektywistycznego TRAP Łódź było zebranie materiałów dowodowych uwiarygadniających powyższe twierdzenia. Z doświadczenia, które zdobyliśmy we wcześniejszych sprawach tego typu wynikało, że może być to żmudne i czasochłonne zadanie tym bardziej, że nie możemy tak jak w serialach detektywistycznych włamać się do czyjegoś mieszkania bądź udając gazowników pozakładać ukrytych kamer. Prywatnych detektywów czekały długie godziny obserwacji na szczęście klientka z wyprzedzeniem informowała biuro detektywistyczne, w jakich dniach dzieci będą spędzać czas u swojego ojca i na tym okresie skupiono działania detektywistyczne. Już pierwszego dnia udało się wieczorem zarejestrować fakt, że mężczyzna pozostawił swoje dzieci bez opieki i udał się do pobliskiego marketu celem zakupu alkoholu, który spożył w zaparkowanym pod blokiem samochodzie. W dalszym czasie obserwacji detektywi z Łodzi zarejestrowali kolejne dowody świadczące o niedojrzałym podejściu w kwestii opieki nad dziećmi. Były oczywiście również lepsze dni, w których obserwowany ojciec zabrał dzieci na basen czy plac zabaw. Tak czy inaczej większość swojego czasu podczas prowadzonych działań detektywistycznych dzieci przebywały u swoich dziadków, którzy jak udało się zarejestrować nie byli zbyt zadowoleni z tego faktu. Z solidnym materiałem dowodowym zbliżaliśmy się do końca naszych działań. Wtedy klientka zapytała czy wykonujemy usługi detektywistyczne zagranicą. Dla Nas jest to sprawa oczywista, bowiem detektywi z Biura Detektywistycznego TRAP świadczą swoje usługi wszędzie tam gdzie są potrzebni. Wielokrotnie wykonywaliśmy działania w Czechach, Ukrainie, Holandii, Austrii czy też Anglii. Nie są nam również obce kierunki takie jak Włochy, Turcja, Egipt, Chiny, Tajlandia oraz inne bardziej wakacyjne regiony. Tym razem miało chodzić o obserwację w Bułgarii gdzie były mąż zleceniodawczyni chciał zabrać dzieci na krótkie wakacje. Również tym razem naszym zadaniem było zbieranie dowodów świadczących o tym, że mężczyzna nie do końca nadaje się na opiekuna dzieci w tym przypadku mieliśmy również dodatkowe zadanie polegające na pilnowaniu dzieci. Jak się niestety okazało po 3 dniach pobytu musieliśmy się w pewnym sensie zając pilnowaniem jednego dziecka, które za zgodą ojca oddaliło się od niego w celu powrotu do Hotelu. Okazało się, że niespełna 9 letni chłopak stracił orientacje i zgubił się w mieście. Trudności w komunikacji sprawiły, że przerażony chłopak zaczął płakać i kompletnie nie widział, co ma robić. Oczywiście pomogliśmy mu odnaleźć drogę i odprowadziliśmy do Hotelu rejestrując przy tym materiał dowodowy, który prawdopodobnie zaważył w dalszym etapie na decyzji sądu, który nie zgodził się na opiekę naprzemienną. W następstwie, czego w dalszym etapie przełożyło się to na konieczność płacenia alimentów.

Jeśli masz podobny problem, w którym ojciec lub matka dziecka nieodpowiednio sprawuje opiekę nad dziećmi zgłoś się do Nas o pomoc. Po konsultacji detektywistycznej powiemy, co można zrobić w Twojej sprawie i w jaki sposób zadbać o najważniejsze dobro – dobro dzieci.

Detektyw Łódź – Biuro Detektywistyczne TRAP

91-202 Łódź,
ul. Warecka 3 lok. 109
tel. 511-420-131

 

DetektywiTrap.pl - Biuro Detektywistyczne Trap - Marcin Dalecki

Autor: Biuro detektywistyczne TRAP Biuro detektywistyczne Trap działa na podstawie licencji detektywa nr. 0002155 oraz na podstawie wpisu do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych pod numerem RD-126/2017